پروژه گمرک بابلسر

اقامتگاه تفریحی سازمانی شامل ۲۱ سوئیت به علت عدم استاندارد بودن آب شرب مجموعه و استفاده از آب های سطحی یک دستگاه RO به ظرفیت ۵۰ مترمکعب در شبانه روز طراحی و ساخته و در مجموعه نصب و راه اندازی شد و یک انشعاب آب شرب ضدعفوتی شده تحویل مجموعه گردید .

button href=”http://wateraga.com/services/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-ro-%d8%a2%d8%a8-%d8%b4%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86/”]تماس با ما[/button]

ماشین سازی امیدی

ظرفیت دستگاه آب شیرین کن ۱۰ متر مکعب در شبانه روز مورد مصرف تهیه آب صابون جهت خنک کاری دستگاه های تراش و فرز و …
همچنین جهت آب شرب مصرفی کارکنان مجموعه . به علت وجود سختی و TDS بالای آب مجموعه  که باعث دو فاز شدن آب صابون مصرفی و غیر قابل شرب بودن آب شده بود یک دستگاه تصفیه آب نصب و راه اندازی شد و دو شاخه آب یک با استاندارد شرب برای تامین آب شرب کارکنان و یک شاخه آب نرم جهت استفاده برای تولید آب صابون تامین گردید .

تماس با ما

پروژه واتر جت آقای جعفری

ا دستگاه واتر جت همانگونه که از اسمش پیداست به وسیله ی آب با فشار بالا
جهت برش انواع اجسام طراحی و ساخته می شود به علت وجود فشار بالا در سیستم و اینکه آب از نازل های دستگاه که دارای سوراخ هایی به قطر۲۵ صدم تا ۵ میلیمتر می باشد بافشار خیلی زیاد حدود ۴۰۰۰ بار بر روی سطح جسم جهت برش پاشیده می شود برای جلوگیری از خوردگی نازل ها و رسوب داخل لوله ها و نازل ها نیاز است آب تصفیه شده و این کار با آب نرم صورت بپذیرد .
لینک لیست قیمت


پروژه سیم و کابل لوشان

 

جهت خنک کاری دستگاه مولتی وایر که کار روکش کردن کابل و سیم را بر عهده دارد نیاز است آب با سختی پایین جهت خنک کاری قالب ها و رول فورمینگ دستگاه استفاده شود به همین منظور یک سیستم تصفیه آب با ظرفیت ۱۵ مترمکعب در شبانه روز در این کارخانه نصب و راه اندازی شد .

ثبت سفارش آنلاین

پروژه آقای مجاهد

 

به علت وجود هدایت الکتریکی بالای اب موجود در مزرعه آقای مجاهد باعث از بین رفتن حاصل خیزی خاک و کاهش محصول در مجموعه شده بود با نصب یک دستگاه آب شیرین کن به ظرفیت ۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز هدایت الکتریکی آب به استاندارد رسیده و باعث بهبود وضعیت بر داشت محصول مجموعه گردید .

مشاهده نمونه کار ها

پروژه آقای واحدی نخلستان خرما

ام

به علت پایین رفتن سطح آب در منطقه بندر عباس هدایت الکتریکی آب به شدت بالا رفته و باعث از بین رفتن نخل های خرما گردیده بود به همین جهت یک سیستم تصفیه آب به ظرفیت ۳۰۰ متر مکعب در شبانه روز به منظور کاهش هدایت الکتریکی آب در این مزرعه نصب و راه اندازی شد و تاثیر آن افزایش محصول و شاداب شدن نخلستان مشاهده شد

 

لینک پروژه